Breaks - Season 2019-20

 

Search:

 

Date Player Team Event Break
30/10/2019 Johnathan Bagley East End Park B League - Division A 115
18/09/2019 Johnathan Bagley East End Park B League - Division A 91
25/09/2019 Danny Byrne Gildersome Cons B League - Division B 83
06/11/2019 Johnathan Bagley East End Park B League - Division A 83
02/10/2019 Richard Binns Belle Isle WMC B League - Division A 76
30/10/2019 Richard Binns Belle Isle WMC B League - Division A 72
11/09/2019 Liam Thewlis Horsforth Cons B League - Division G 70
11/09/2019 Liam Pullen Northern SC C League - Division A 70
18/09/2019 Johnathan Bagley East End Park B League - Division A 68
23/10/2019 Lee Brookes Garforth WMC A League - Division C 67
04/09/2019 Danny Byrne Gildersome Cons B League - Division B 67
06/11/2019 Johnathan Bagley East End Park B League - Division A 66
23/10/2019 Andrew Houlker Harehills Liberal A League - Division D 65
25/09/2019 Sanderson Lam Northern SC A League - Division B 65
09/10/2019 Andy Dilucia LPSA B League - Division G 64
11/09/2019 Lee Atkinson Main Line Soc League - Division B 63
25/09/2019 Josh Armstrong Tinshill & Cridge D League - Division C 62
25/09/2019 Joe Fenton Northern SC A League - Division B 62
04/09/2019 Mark Lunn Gildersome Cons B League - Division B 62
02/10/2019 Samuel Lee Stevens Excelsior SC B League - Division A 61
25/09/2019 Liam Pullen Northern SC C League - Division A 61
09/10/2019 Jason Braithwaite Hawksworth Cons League - Division C 60
13/11/2019 Stephen Broadhead Edmund House B League - Division C 59
16/10/2019 Lee Barr New Moorside League - Division C 59
09/10/2019 Tom Doherty Excelsior SC A League - Division A 59
02/10/2019 Murray Przybyl Morley WMC & Institute B League - Division D 58
13/11/2019 Liam Thewlis Horsforth Cons B League - Division G 57
23/10/2019 Tom Halliday Guisley Factory Workers Club A League - Division G 57
06/11/2019 Scott Raper Horsforth Cons A League - Division D 57
16/10/2019 Mark Lunn Gildersome Cons B League - Division B 56
04/09/2019 Tom Doherty Excelsior SC A League - Division A 56
25/09/2019 Michael Gaughan Gildersome Cons A League - Division B 55
02/10/2019 John Knipe Guisley Factory Workers Club A League - Division G 54
25/09/2019 Tom Doherty Excelsior SC A League - Division A 54
02/10/2019 Darron Smith Leeds Anglers A League - Division E 53
16/10/2019 Lee Brookes Garforth WMC A League - Division C 53
30/10/2019 Paul Burrill Bramley Villagers A League - Division B 53
06/11/2019 Ryan Walton Excelsior SC A League - Division A 53
11/09/2019 Liam Pullen Northern SC C League - Division A 53
18/09/2019 Lee Dickinson Morley WMC & Institute A League - Division B 52
18/09/2019 Lee Dickinson Morley WMC & Institute A League - Division B 52
13/11/2019 Danny Byrne Gildersome Cons B League - Division B 51
04/09/2019 Lee Atkinson Main Line Soc League - Division B 51
23/10/2019 Tony Massey Northern SC C League - Division A 51
04/09/2019 Richard Binns Belle Isle WMC B League - Division A 51
16/10/2019 Jason Braithwaite Hawksworth Cons League - Division C 50
25/09/2019 Oliver Broome New Wortley Labour A League - Division A 50
02/10/2019 Anthony Sumner Harehills WMC B League - Division D 49
11/09/2019 Adam Rennison Harehills Labour A League - Division C 49
13/11/2019 Pete Raby Northern SC A League - Division B 49
02/10/2019 Chris Freeman U & L Wortley Liberal A League - Division B 49
09/10/2019 Richard Binns Belle Isle WMC B League - Division A 49
18/09/2019 Ian Rayner Rothwell WMC League - Division A 49
11/09/2019 Craig Molnar Harehills Liberal B League - Division G 48
13/11/2019 Stephen Broadhead Edmund House B League - Division C 48
16/10/2019 Lee Atkinson Main Line Soc League - Division B 48
06/11/2019 Ady Aveyard Rothwell WMC League - Division A 48
30/10/2019 Liam Pullen Northern SC C League - Division A 48
11/09/2019 Andy Conboy East End Park B League - Division A 48
25/09/2019 Lewis Walsh Horsforth Cons B League - Division G 47
09/10/2019 Anthony Sumner Harehills WMC B League - Division D 47
13/11/2019 Gavin Godfree Excelsior SC B League - Division A 47
04/09/2019 Tom Doherty Excelsior SC A League - Division A 47
16/10/2019 Rob Drummond New Wortley Labour B League - Division F 46
25/09/2019 Stephen Broadhead Edmund House B League - Division C 46
18/09/2019 Josh Armstrong Tinshill & Cridge D League - Division C 46
06/11/2019 Darren Barlow U & L Wortley Liberal B League - Division F 45
16/10/2019 Paul Davey Gildersome Cons B League - Division B 45
04/09/2019 Geoffrey McKreith Guisley Factory Workers Club B League - Division G 44
06/11/2019 Gary Calter Crossgates Rec B League - Division D 44
06/11/2019 Gary Calter Crossgates Rec B League - Division D 44
06/11/2019 Damien Gale Northern SC E League - Division C 44
13/11/2019 Rob Clynes Bramley Band B League - Division B 44
06/11/2019 Simon Hampshaw Gildersome Cons B League - Division B 44
30/10/2019 Neil Corker Morley Cons A League - Division F 43
11/09/2019 Greg Taylor Horsforth Cons A League - Division D 43
13/11/2019 Andy Mitchell LPSA A League - Division B 43
16/10/2019 David Elmy Garforth WMC B League - Division A 43
02/10/2019 Graham Marsden Middleton Cons A League - Division A 43
23/10/2019 Tom Halliday Guisley Factory Workers Club A League - Division G 42
02/10/2019 Taz Mahmood Northern SC B League - Division D 42
18/09/2019 Joe Redhead Northern SC B League - Division D 42
09/10/2019 Martin McGuigan Main Line Soc League - Division B 42
02/10/2019 Darren Connelly Harehills Liberal B League - Division G 41
11/09/2019 Lewis Walsh Horsforth Cons B League - Division G 41
18/09/2019 Mark Ball Horsforth Cons A League - Division D 41
30/10/2019 Damien Gale Northern SC E League - Division C 41
04/09/2019 Barry Frankland Horsforth Cons B League - Division G 40
30/10/2019 Michael Smith Bramley Villagers C League - Division F 40
23/10/2019 Craig Smith Leeds Anglers B League - Division F 40
18/09/2019 Jack Firth Farsley Cons League - Division C 40
30/10/2019 Michael Gaughan Gildersome Cons A League - Division B 40
30/10/2019 Chris Freeman U & L Wortley Liberal A League - Division B 40
04/09/2019 Paul Burrill Bramley Villagers A League - Division B 40
13/11/2019 Ian Rayner Rothwell WMC League - Division A 40
13/11/2019 Ian Rayner Rothwell WMC League - Division A 40
30/10/2019 Graham Marsden Middleton Cons A League - Division A 40
25/09/2019 Gerry Walton Excelsior SC A League - Division A 40
25/09/2019 Liam Pullen Northern SC C League - Division A 40
04/09/2019 Scott Ward Tinshill & Cridge A League - Division A 40
04/09/2019 Graham Marsden Middleton Cons A League - Division A 40
13/11/2019 Craig Molnar Harehills Liberal B League - Division G 39
13/11/2019 Darren Tate LPSA B League - Division G 39
13/11/2019 Steven Hancock Leeds Anglers B League - Division F 39
06/11/2019 Gary Calter Crossgates Rec B League - Division D 39
06/11/2019 Gary Calter Crossgates Rec B League - Division D 39
16/10/2019 Lee Brookes Garforth WMC A League - Division C 39
11/09/2019 James Ball Edmund House B League - Division C 39
16/10/2019 Chris Freeman U & L Wortley Liberal A League - Division B 39
25/09/2019 Dave Dodgson Harehills WMC A League - Division A 39
23/10/2019 Tom Halliday Guisley Factory Workers Club A League - Division G 38
25/09/2019 James Pears Barnbow Soc B League - Division E 38
18/09/2019 Joe Moore Rowland Road B League - Division E 38
06/11/2019 Murray Przybyl Morley WMC & Institute B League - Division D 38
09/10/2019 Darren Rogers Morley WMC & Institute B League - Division D 38
30/10/2019 Damien Gale Northern SC E League - Division C 38
09/10/2019 John Kitchen Gildersome Cons A League - Division B 38
25/09/2019 Danny Byrne Gildersome Cons B League - Division B 38
25/09/2019 Sanderson Lam Northern SC A League - Division B 38
25/09/2019 Scott Lee LPSA A League - Division B 38
13/11/2019 Billy Adams Rothwell WMC League - Division A 38
13/11/2019 Billy Adams Rothwell WMC League - Division A 38
30/10/2019 David Elmy Garforth WMC B League - Division A 38
02/10/2019 Andy Dilucia LPSA B League - Division G 37
25/09/2019 Andy Dilucia LPSA B League - Division G 37
25/09/2019 Steve Moody Morley Cons B League - Division F 37
09/10/2019 Jon O'Leary Chapel Allerton B League - Division E 37
23/10/2019 Anthony Sumner Harehills WMC B League - Division D 37
18/09/2019 Joe Redhead Northern SC B League - Division D 37
30/10/2019 Richard Hirst Bramley WMC C League - Division C 37
11/09/2019 Stephen Broadhead Edmund House B League - Division C 37
11/09/2019 Stewart Quinn Bramley WMC C League - Division C 37
30/10/2019 Daniel Grimes Morley WMC & Institute A League - Division B 37
23/10/2019 Pete Raby Northern SC A League - Division B 37
13/11/2019 Gavin Godfree Excelsior SC B League - Division A 37
06/11/2019 Dave Sutcliffe Harehills WMC A League - Division A 37
06/11/2019 James Pears Barnbow Soc B League - Division E 36
06/11/2019 Matt Drury Swillington MW League - Division D 36
25/09/2019 Jason Braithwaite Hawksworth Cons League - Division C 36
06/11/2019 Dave Sutcliffe Harehills WMC A League - Division A 36
06/11/2019 Gerry Walton Excelsior SC A League - Division A 36
23/10/2019 Ady Aveyard Rothwell WMC League - Division A 36
02/10/2019 Steven Hirst Belle Isle WMC B League - Division A 36
25/09/2019 Martin Booth Rothwell WMC League - Division A 36
09/10/2019 Rob Drummond New Wortley Labour B League - Division F 35
16/10/2019 Michael Atkinson Adel Memorial League - Division C 35
18/09/2019 Mick Davies Farsley Cons League - Division C 35
11/09/2019 Jack Firth Farsley Cons League - Division C 35
30/10/2019 Mark Battle Bramley Villagers A League - Division B 35
09/10/2019 Scott Pattinson Tinshill & Cridge B League - Division B 35
06/11/2019 Ian Rayner Rothwell WMC League - Division A 35
30/10/2019 Wayne Gledhill Tinshill & Cridge A League - Division A 35
18/09/2019 Andy Papaiacovou Guisley Factory Workers Club B League - Division G 34
30/10/2019 Paul Reilly New Moorside League - Division C 34
23/10/2019 Shiv Sibal Oakwood Parochial & Home Guard Snooker Club League - Division G 33
18/09/2019 Mark Pears Barnbow Soc B League - Division E 33
04/09/2019 Joe Crossthwaite Belle Isle WMC D League - Division E 33
06/11/2019 Murray Przybyl Morley WMC & Institute B League - Division D 33
02/10/2019 Anthony Sumner Harehills WMC B League - Division D 33
30/10/2019 Josh Armstrong Tinshill & Cridge D League - Division C 33
06/11/2019 Ian Rayner Rothwell WMC League - Division A 33
06/11/2019 Ian Rayner Rothwell WMC League - Division A 33
25/09/2019 Ady Aveyard Rothwell WMC League - Division A 33
04/09/2019 Scott Fell Belle Isle WMC B League - Division A 33
16/10/2019 Tim Smith Horsforth Cons B League - Division G 32
30/10/2019 Dave Millward Rowland Road B League - Division E 32
09/10/2019 Simon Hutchinson Bramley Band A League - Division E 32
11/09/2019 Jack Kearsley Tinshill & Cridge C League - Division E 32
02/10/2019 Murray Przybyl Morley WMC & Institute B League - Division D 32
02/10/2019 Matthew Marshall Barnbow Soc A League - Division D 32
16/10/2019 Arron Kerfoot Bramley WMC C League - Division C 32
16/10/2019 Damien Gale Northern SC E League - Division C 32
09/10/2019 Mark Lunn Gildersome Cons B League - Division B 32
25/09/2019 Mark Lunn Gildersome Cons B League - Division B 32
25/09/2019 Daniel Boyes Northern SC A League - Division B 32
18/09/2019 Paul Grimes Morley WMC & Institute A League - Division B 32
13/11/2019 Andy Dilucia LPSA B League - Division G 31
30/10/2019 Andrew Heseltine Pudsey Liberal A League - Division G 31
16/10/2019 Hardeep Sur Moor Allerton A League - Division E 31
09/10/2019 Dean Pattison Belle Isle WMC D League - Division E 31
18/09/2019 Colin Ogden Belle Isle WMC C League - Division E 31
04/09/2019 Graham Bellwood Belle Isle WMC A League - Division E 31
16/10/2019 Murray Przybyl Morley WMC & Institute B League - Division D 31
16/10/2019 Michael Atkinson Adel Memorial League - Division C 31
09/10/2019 Andy Taffinder Morley WMC & Institute A League - Division B 31
02/10/2019 Samuel Lee Stevens Excelsior SC B League - Division A 31
02/10/2019 Anthony Bradley Excelsior SC A League - Division A 31
23/10/2019 Andrew Heseltine Pudsey Liberal A League - Division G 30
23/10/2019 Andrew Heseltine Pudsey Liberal A League - Division G 30
09/10/2019 Andy Dilucia LPSA B League - Division G 30
04/09/2019 Darren Tate LPSA B League - Division G 30
11/09/2019 Khamis Naar New Headingley B League - Division F 30
04/09/2019 Steve Moody Morley Cons B League - Division F 30
04/09/2019 Jason Hudson Crossgates Rec B League - Division D 30
06/11/2019 Lee Barr New Moorside League - Division C 30
30/10/2019 Phil Buckle Northern SC E League - Division C 30
02/10/2019 Damien Gale Northern SC E League - Division C 30
02/10/2019 Ben Smith Beechwood WMC A League - Division C 30
25/09/2019 Andy Mcnichol New Moorside League - Division C 30
13/11/2019 Wayne Dockerty Bramley Band B League - Division B 30
25/09/2019 Mark Lunn Gildersome Cons B League - Division B 30
06/11/2019 Paul Davies Harehills Liberal B League - Division G 29
09/10/2019 Ian Toulson Harehills Liberal B League - Division G 29
09/10/2019 Andrew Heseltine Pudsey Liberal A League - Division G 29
18/09/2019 John Daniel Crossgates WMC B League - Division F 29
04/09/2019 Steve Moody Morley Cons B League - Division F 29
23/10/2019 James Pears Barnbow Soc B League - Division E 29
16/10/2019 Pete Neville Chapel Allerton B League - Division E 29
18/09/2019 James Pears Barnbow Soc B League - Division E 29
06/11/2019 Jon Payne Morley WMC & Institute B League - Division D 29
16/10/2019 Taz Mahmood Northern SC B League - Division D 29
16/10/2019 Sonny Sandhu Adel Memorial League - Division C 29
13/11/2019 Richard Binns Belle Isle WMC B League - Division A 29
04/09/2019 Lewis Harper Excelsior SC B League - Division A 29
06/11/2019 Kevin Turner Bramley Band A League - Division E 28
23/10/2019 Nigel Turner Barnbow Soc B League - Division E 28
18/09/2019 James Pears Barnbow Soc B League - Division E 28
09/10/2019 Les Clay Middleton Cons B League - Division D 28
18/09/2019 Joe Redhead Northern SC B League - Division D 28
16/10/2019 Craig Merrick Adel Memorial League - Division C 28
09/10/2019 Andreas Barbican Guisley Factory Workers Club A League - Division G 27
16/10/2019 Craig Smith Leeds Anglers B League - Division F 27
11/09/2019 Sam Oxley Pudsey Liberal B League - Division F 27
16/10/2019 Tony Griffin Barnbow Soc B League - Division E 27
25/09/2019 Andrew Houlker Harehills Liberal A League - Division D 27
25/09/2019 Phil Myers South Leeds Cons B League - Division D 27
13/11/2019 Alex Croll Edmund House A League - Division C 27
13/11/2019 Alex Croll Edmund House A League - Division C 27
13/11/2019 Anthony Dunhill Tinshill & Cridge B League - Division B 27
13/11/2019 Dave Hill Bramley WMC B League - Division B 27
30/10/2019 Chris Freeman U & L Wortley Liberal A League - Division B 27
16/10/2019 Mark Battle Bramley Villagers A League - Division B 27
13/11/2019 Tony Fell Belle Isle WMC B League - Division A 27
06/11/2019 Elliot Watmough Queenswood Soc League - Division A 27
09/10/2019 Elliot Watmough Queenswood Soc League - Division A 27
18/09/2019 David Elmy Garforth WMC B League - Division A 27
04/09/2019 Steve Raine Queenswood Soc League - Division A 27
23/10/2019 Matt Buttler New Headingley B League - Division F 26
02/10/2019 Rob Drummond New Wortley Labour B League - Division F 26
04/09/2019 Darren Rogers Morley WMC & Institute B League - Division D 26
09/10/2019 Paul Grimes Morley WMC & Institute A League - Division B 26
30/10/2019 Karl Hemsley Harehills WMC A League - Division A 26
16/10/2019 John Armstrong Chapel Allerton A League - Division G 25
16/10/2019 Martin Rider Chapel Allerton A League - Division G 25
02/10/2019 Dale Selby Northern SC D League - Division G 25
02/10/2019 Darren Tate LPSA B League - Division G 25
11/09/2019 Andrew Heseltine Pudsey Liberal A League - Division G 25
02/10/2019 Frank Tierney East End Park A League - Division E 25
06/11/2019 Mick Sturgeon Morley WMC & Institute B League - Division D 25
02/10/2019 Dom Stanworth Crossgates WMC A League - Division D 25
25/09/2019 Richard Caleb Middleton Cons B League - Division D 25
25/09/2019 Johnathan Ramsden The Holbeck League - Division C 25
30/10/2019 Bob Patterson Morley WMC & Institute A League - Division B 25
30/10/2019 Daniel Grimes Morley WMC & Institute A League - Division B 25
30/10/2019 Paul Grimes Morley WMC & Institute A League - Division B 25
25/09/2019 Dene Stockton Jnr Rowland Road D League - Division G 24
04/09/2019 Wayne Woollin Morley WMC & Institute B League - Division D 24
25/09/2019 Johnathan Ramsden The Holbeck League - Division C 24
16/10/2019 Conrad Ellam Chapel Allerton A League - Division G 22
16/10/2019 Malcolm Robertshaw Chapel Allerton A League - Division G 22
09/10/2019 Stuart Garside Moor Allerton B League - Division G 22
02/10/2019 Oliver Scales Northern SC D League - Division G 22
11/09/2019 Khamis Naar New Headingley B League - Division F 22
30/10/2019 Jon Payne Morley WMC & Institute B League - Division D 22
23/10/2019 Richard Aspin Middleton Cons B League - Division D 22
23/10/2019 Richard Aspin Middleton Cons B League - Division D 22
23/10/2019 Gerry Walton Excelsior SC A League - Division A 21
02/10/2019 Paul Scholes Crossgates WMC A League - Division D 20
02/10/2019 Dom Stanworth Crossgates WMC A League - Division D 20

Related Pages...

Advertise With The LBSO...