Craig Merrick |
8 |
Adel Memorial A |
Michael Atkinson |
-9 |
Adel Memorial A |
Brian Chambers |
16 |
Adel Memorial A |
Ronnie Hird |
44 |
Adel Memorial A |
Keith Hammill |
43 |
Adel Memorial A |
Duncan Smith |
8 |
Beechwood WMC A |
Ben Smith |
15 |
Beechwood WMC A |
Billy Savage |
41 |
Beechwood WMC B |
Steve Cooper |
44 |
Beechwood WMC B |
Eugene Learoyd |
50 |
Beechwood WMC B |
Glen Cassidy |
-27 |
Belle Isle WMC B |
Gary Barton |
0 |
Belle Isle WMC B |
Jim Howard |
34 |
Belle Isle WMC B |
Scott Fell |
20 |
Belle Isle WMC B |
Tony Fell |
19 |
Belle Isle WMC B |
Ken Symons |
47 |
Belle Isle WMC A |
Joe Crossthwaite |
-2 |
Belle Isle WMC D |
Scott Morgan |
14 |
Belle Isle WMC D |
Tony Brogden |
32 |
Belle Isle WMC D |
Paul Whittaker |
16 |
Belle Isle WMC D |
George Carr |
35 |
Belle Isle WMC D |
Robert Platts |
39 |
Belle Isle WMC D |
David Wright |
20 |
Bramley Band A |
Neil Topley |
28 |
Bramley Band A |
Kevin Turner |
19 |
Bramley Band A |
Richard O'donnell |
48 |
Bramley Band A |
John Carden |
0 |
Bramley Band B |
Wayne Dockerty |
8 |
Bramley Band B |
Rob Clynes |
18 |
Bramley Band B |
Craig Wood |
14 |
Bramley Villagers A |
Ray Ashcroft |
22 |
Bramley Villagers A |
Craig Townend |
31 |
Bramley Villagers A |
Neil Pickering |
-16 |
Bramley WMC A |
Steve Pickering |
-7 |
Bramley WMC A |
Alan Longford |
11 |
Bramley WMC A |
Andy Farrally |
21 |
Bramley WMC A |
Daley Rezaei |
5 |
Bramley WMC B |
Paul Hill |
27 |
Bramley WMC B |
Brian Wolstenhulme |
40 |
Bramley WMC B |
Chris Harper |
46 |
Bramley WMC B |
Dave Hill |
39 |
Bramley WMC B |
Malcolm Robertshaw |
60 |
Chapel Allerton A |
Conrad Ellam |
11 |
Chapel Allerton A |
Jon O'Leary |
-2 |
Chapel Allerton B |
Jonathan Cooper |
8 |
Chapel Allerton B |
Richard Hagerty |
-7 |
Chapel Allerton B |
Austin Rhodes |
32 |
Chapel Allerton B |
Kevin Seaton |
42 |
Chapel Allerton B |
Robert Friend |
29 |
Garforth WMC B |
Simon Shepherd |
34 |
Garforth WMC B |
Matthew Marshall |
23 |
Garforth WMC B |
Chris Bartle |
51 |
Garforth WMC B |
Tony Friend |
60 |
Garforth WMC B |
Nick De Whytell |
5 |
Crossgates Rec C |
Mick Allen |
60 |
Denison Hall A |
Steve Allen |
41 |
Denison Hall A |
Gary Stead |
26 |
Denison Hall A |
John Rea |
13 |
East End Park A |
Frank Tierney |
35 |
East End Park A |
Steve McArdle |
42 |
East End Park B |
James Croll |
14 |
East End Park B |
Wayne Watts |
37 |
East End Park B |
Barry Lord |
42 |
East End Park B |
Paul Kershaw |
38 |
East End Park B |
Gary Harker |
-3 |
Edmund House A |
Paul Turner |
26 |
Edmund House A |
Alex Croll |
12 |
Edmund House A |
Stephen Broadhead |
-28 |
Edmund House B |
Paul Clarke |
10 |
Edmund House B |
Shaun Dewendy |
7 |
Edmund House B |
Matthew Simons |
30 |
Edmund House B |
Gareth Broadbent |
43 |
Edmund House B |
Tom Doherty |
-26 |
Denison Hall B |
Ryan Walton |
-51 |
Denison Hall B |
Adam Mitchell |
34 |
Denison Hall B |
Jack Firth |
7 |
Farsley Cons A |
Mick Davies |
18 |
Farsley Cons A |
Paul Saynor |
11 |
Farsley Cons A |
Karl Green |
32 |
Farsley Cons A |
Ian Hoole |
30 |
Farsley Cons A |
Dave Goodall |
11 |
Garforth WMC A |
Don Lynch |
32 |
Garforth WMC A |
Dave Hicks |
6 |
Gildersome Cons A |
Simon Hampshaw |
1 |
Gildersome Cons B |
Paul Davey |
9 |
Gildersome Cons B |
David Norton |
47 |
Gildersome Cons B |
Andy Lockwood |
32 |
Gildersome Cons B |
Steve Styles |
11 |
Gildersome Cons C |
Lee Morris |
28 |
Gildersome Cons C |
Stuart (Stu) Matthews |
54 |
Gildersome Cons C |
John Davison |
15 |
Harehills Liberal A |
James Hawksworth |
30 |
Harehills Liberal A |
Kevin Wilton |
28 |
Harehills Liberal A |
James Walker |
55 |
Harehills Liberal A |
Jack Davison |
52 |
Harehills Liberal A |
Connor O'Carroll |
22 |
Harehills Liberal A |
Ian O'Brien |
-19 |
Harehills WMC A |
Sam O'Brien |
0 |
Harehills WMC A |
Daz Hughes |
4 |
Harehills WMC A |
Mark Ball |
-40 |
Farsley Cons B |
Gary Hobbs |
6 |
Farsley Cons B |
Phil Morton |
-8 |
Farsley Cons B |
Darron Smith |
3 |
Leeds Anglers A |
Steve Cunningham |
9 |
Leeds Anglers A |
Joe Shearon |
14 |
Leeds Anglers A |
Mick Walton |
54 |
Leeds Anglers A |
Peter O'Connell |
49 |
Leeds Deaf Social |
Ihjaz Hussain |
29 |
Leeds Deaf Social |
David Hirst |
60 |
Leeds Deaf Social |
Andy Mitchell |
27 |
Main Line Soc C |
Warren Rushman |
-4 |
Main Line Soc C |
Ian Underdown |
7 |
Main Line Soc C |
Scott Lee |
30 |
Main Line Soc C |
Michael Durno |
28 |
Main Line Soc C |
Gareth Priestley |
9 |
Main Line Soc A |
Michael Atkinson |
27 |
Main Line Soc A |
Danny Newton |
18 |
Main Line Soc A |
Peter Priestley |
31 |
Main Line Soc A |
Gary Friend |
42 |
Main Line Soc A |
Lee Atkinson |
-17 |
Main Line Soc A |
Joe Harrison |
8 |
Middleton Cons A |
Steve Reynolds |
38 |
Middleton Cons A |
Peter Hall |
21 |
Middleton Cons A |
Richard Aspin |
25 |
Middleton Cons B |
Richard Caleb |
14 |
Middleton Cons B |
Mark Aspin |
18 |
Middleton Cons B |
Steve Caleb |
34 |
Middleton Cons B |
Mick McDonnel |
45 |
Middleton Cons B |
Hardeep Sur |
14 |
Moor Allerton A |
Sunny Kanda |
17 |
Moor Allerton A |
Jagdeep Kundi |
26 |
Moor Allerton A |
Raj Rathore |
37 |
Moor Allerton A |
Russell Stancliffe |
24 |
Moor Allerton B |
Rob Steeles |
35 |
Moor Allerton B |
Chris Day |
24 |
Moor Allerton B |
Andy Carrass |
36 |
Moor Allerton B |
Stuart Garside |
60 |
Moor Allerton B |
John Stancliffe |
57 |
Moor Allerton B |
Dave Worthington |
37 |
Morley Cons A |
Paul Bradford |
32 |
Morley Cons A |
Brian Dinsdale |
40 |
Morley Cons A |
David Creek |
33 |
Morley Cons A |
Steve Moody |
-12 |
Morley Cons B |
Steve Gilroy |
12 |
Morley Cons B |
Mark McGreavy |
0 |
Morley Cons B |
Michael Sunderland |
22 |
Bruntcliffe WMC |
Martin Wilkinson |
13 |
Bruntcliffe WMC |
Mark Williams |
22 |
Bruntcliffe WMC |
Sean Jennings |
21 |
Bruntcliffe WMC |
Simon Clarke |
26 |
Bruntcliffe WMC |
Andy Crowther |
38 |
Bruntcliffe WMC |
Mick Crowther |
49 |
Bruntcliffe WMC |
Andy Taffinder |
1 |
Morley WMC & Institute A |
Paul Sparkes |
14 |
Morley WMC & Institute A |
Daniel Grimes |
25 |
Morley WMC & Institute A |
Lee Grimes |
13 |
Morley WMC & Institute A |
Paul Grimes |
17 |
Morley WMC & Institute A |
David Taffinder |
30 |
Morley WMC & Institute A |
Garry Payne |
39 |
Morley WMC & Institute B |
Wayne Woollin |
19 |
Morley WMC & Institute B |
Richard Fox |
35 |
Morley WMC & Institute B |
Jon Payne |
43 |
Morley WMC & Institute B |
Neil Stockton |
18 |
New Headingley B |
Khamis Naar |
41 |
New Headingley B |
Eddie Gratrex |
45 |
New Headingley B |
Mark Sullivan |
38 |
New Headingley B |
Gordon Lam |
3 |
Northern SC A |
Pete Raby |
-13 |
Northern SC A |
Taz Mahmood |
17 |
Northern SC B |
Matt Sharpe |
12 |
Northern SC B |
Joe Redhead |
24 |
Northern SC B |
Rob Berry |
22 |
Northern SC C |
Surjit Saund |
-10 |
Northern SC C |
Clyde Saddler |
32 |
Northern SC C |
Ady Aveyard |
-2 |
Rothwell WMC |
Alan Ruddock |
17 |
Rothwell WMC |
Billy Adams |
28 |
Rothwell WMC |
Peter Wathen |
40 |
Rothwell WMC |
Martin Hughes |
37 |
Rowland Road A |
Daniel Hughes |
-17 |
Rowland Road A |
Darren Whitcombe |
6 |
Rowland Road A |
Paul Aldcroft |
4 |
Rowland Road A |
Danny Morgan |
15 |
Rowland Road A |
Rob Ord |
35 |
Rowland Road A |
Jordan Tate |
40 |
Rowland Road A |
Paul Sharp |
45 |
Rowland Road A |
Dave Millward |
21 |
Rowland Road B |
Andy Millward |
29 |
Rowland Road B |
Joe Moore |
26 |
Rowland Road B |
Gerry Moore |
49 |
Rowland Road B |
Leon Browne |
48 |
Rowland Road B |
Dave Watson |
-3 |
South Leeds Cons A |
Shaun Brennan |
53 |
South Leeds Cons B |
Dave Brooke |
33 |
South Leeds Cons B |
Ami Ojla |
48 |
South Leeds Cons B |
Dwayne Greensmith |
8 |
Swarcliffe WMC A |
Les Giles |
33 |
Swarcliffe WMC B |
Ian Savage |
47 |
Swarcliffe WMC B |
Simon Hindley |
13 |
Swarcliffe WMC C |
Paul Easton |
12 |
Swarcliffe WMC C |
Robert Manley |
16 |
Swarcliffe WMC C |
Darren Aitken |
29 |
Swarcliffe WMC C |
Graham Hackett |
47 |
Swarcliffe WMC B |
Phil Buckle |
-2 |
New Middleton A |
Steve Quigley |
9 |
New Middleton A |
Colin Jackson |
20 |
New Middleton A |
Ian Spink |
28 |
Tinshill & Cookridge A |
Rob Howells |
26 |
Tinshill & Cookridge B |
Daniel Cowie |
5 |
Tinshill & Cookridge B |
Scott Pattinson |
27 |
Tinshill & Cookridge B |
Jonny Booth |
30 |
Tinshill & Cookridge C |
Josh Armstrong |
-3 |
Tinshill & Cookridge C |
Tony Booth |
15 |
Tinshill & Cookridge C |
John Booth |
30 |
Tinshill & Cookridge C |
James Booth |
47 |
Tinshill & Cookridge C |
Chris Freeman |
-19 |
U & L Wortley Liberal A |
Ellis Brown |
34 |
U & L Wortley Liberal A |
Robert Popple |
60 |
U & L Wortley Liberal A |
Charlie Noon |
44 |
Pudsey Liberal B |
Jagdeep Singh |
42 |
Pudsey Liberal B |
Darren Binns |
15 |
Middleton Cons A |
Paul Metcalf |
-11 |
Bramley Band B |
Anthony Bradley |
11 |
Denison Hall B |
Louis Perinelli |
40 |
Denison Hall B |
Liam Barlow |
-15 |
Denison Hall B |
Paul Hatfield |
40 |
Leeds Anglers A |
Sam Normanhenney |
26 |
New Headingley B |
Graham Jones |
50 |
Bramley WMC A |
Lloyd Harrison |
25 |
Rothwell WMC |
Dylan Mattison |
0 |
Swillington MW |
Dave French |
3 |
Crossgates Rec A |
Dave Sutcliffe |
11 |
Harehills WMC A |
Tom Reynolds |
40 |
Middleton Cons A |
Phil McMillan |
14 |
Swarcliffe WMC B |
Sam Oxley |
18 |
Pudsey Liberal B |
Dave McMahon |
38 |
East End Park A |
Danny Rathore |
36 |
Moor Allerton A |
Neil Anderson |
52 |
Leeds Anglers A |
Steve Hyde |
13 |
Corpus Christi |
Dave Leeman |
20 |
Corpus Christi |
Peter Clarke |
-2 |
Corpus Christi |
Simon Broadbent |
25 |
Corpus Christi |
Gary Leeman |
40 |
Corpus Christi |
Maurice Sykes |
42 |
Corpus Christi |
Mick Done |
51 |
Corpus Christi |
Nick Callaghan |
40 |
Gildersome Cons C |
Neil David |
40 |
Main Line Soc C |
Steve Brady |
49 |
Excelsior SC |
Thomas Clarke |
16 |
Corpus Christi |
Scott Whiteley |
-13 |
Harehills Liberal A |
Czaba Molnar |
24 |
Harehills Liberal A |
Adrian Allen |
5 |
Rowland Road A |
Mohammed Ishtiaq |
3 |
Excelsior SC |
Grant Chapman |
6 |
Northern SC A |
Alan Grainger |
34 |
Swarcliffe WMC C |
Lewis Clough |
40 |
Denison Hall B |
Ashley Broadbent |
33 |
Edmund House B |
Scott Raper |
-49 |
Farsley Cons B |
Danny Byrne |
-10 |
Gildersome Cons B |
Jonathan Shaw |
16 |
Tinshill & Cookridge A |
Nicky Pratt |
10 |
Edmund House B |
Kyle Brady |
14 |
Swarcliffe WMC C |
Ben Olbison |
19 |
Edmund House A |
David Scarlett |
24 |
Beechwood WMC B |
Darren Earley |
27 |
Chapel Allerton B |
Arron Askwith |
30 |
Corpus Christi |
Tom Harris |
-41 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Gyles Behbood |
-53 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Stuart Jauncey |
-10 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Andy Blamire |
-20 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Tom Halliday |
2 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Vic Craven |
-3 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Andreas Barbican |
1 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Khalid Ashraf |
43 |
Leeds Deaf Social |
Martin McGuigan |
-4 |
Main Line Soc A |
Jag Rathore |
40 |
Moor Allerton A |
Satuinderpal Bhogal |
51 |
Moor Allerton A |
Alan Briggs |
18 |
Rothwell WMC |
Martin Wood |
2 |
Rowland Road A |
Ian Rayner |
-8 |
Rothwell WMC |
Shane Coburn |
11 |
Rothwell WMC |
Simon Hutchinson |
19 |
Bramley Band A |
Rob Stone |
27 |
Pudsey Liberal B |
Les Fawcett |
34 |
Chapel Allerton A |
Lewis Harper |
-29 |
Excelsior SC |
Darren Hawkins |
32 |
Northern SC A |
Gerry Walton |
7 |
Denison Hall B |
Jimmy Doherty |
44 |
Denison Hall B |
Isa Ishtiaq |
-19 |
Excelsior SC |
Trevor Precious |
34 |
Rowland Road C |
Stuart Thorpe |
26 |
South Leeds Cons B |
Mark Parker |
27 |
Rowland Road C |
Dene Stockton Jnr |
28 |
Rowland Road C |
Domini Barker |
54 |
Rowland Road C |
Dene Stockton Snr |
30 |
Rowland Road C |
Jonathan Todd |
22 |
Northern SC B |
Jamie Mort |
7 |
Harehills WMC A |
Joel Smith |
15 |
Tinshill & Cookridge C |
John Daly |
18 |
Northern SC C |
Daniel Womersley |
-50 |
Northern SC A |
Pete Neville |
32 |
Chapel Allerton B |
John Robinson |
42 |
Farsley Cons A |
Josh Lucas |
31 |
South Leeds Cons A |
Paul Thorpe |
-3 |
Morley Cons B |
Danny Compton |
-9 |
Farsley Cons B |
John McGann |
37 |
Farsley Cons A |
Duncan Halliday |
38 |
Rowland Road C |
Michael Lamb |
28 |
Rowland Road A |
David Horry |
27 |
Garforth WMC B |
Ian Binns |
13 |
Beechwood WMC A |
Stuart Ough |
-1 |
Belle Isle WMC D |
Charlie McGuigan |
31 |
Bramley Band A |
John Armstrong |
24 |
Chapel Allerton A |
Paul Hudson |
25 |
Crossgates Rec A |
Dave Lockwood |
27 |
Denison Hall A |
Andy Parker |
31 |
East End Park A |
Adam Mitchell |
35 |
Denison Hall B |
Sean Stevens |
-8 |
Excelsior SC |
Jason Dean |
53 |
Gildersome Cons A |
Lewis Walsh |
-28 |
Horsforth Cons A |
Neil Whittaker |
20 |
Horsforth Cons A |
Paul Wardman |
31 |
Main Line Soc A |
Vinny Parkin |
14 |
Middleton Cons A |
Carl Shaw |
35 |
Morley Cons A |
Mark Scruton |
48 |
Morley Cons A |
Ian Sharp |
24 |
Morley Cons B |
Jordan Bunt |
34 |
Morley Cons B |
John Jackson |
40 |
New Middleton A |
Bernard Abbott |
59 |
Rowland Road A |
Dave Abbott |
51 |
Rowland Road A |
John Mullen |
10 |
Rowland Road B |
Robert McDowell |
19 |
Rowland Road B |
Ray Buskin |
39 |
Rowland Road C |
Lewis Longbottom |
37 |
Swarcliffe WMC A |
Chris Leafe |
43 |
Swarcliffe WMC C |
Chris Browning |
-9 |
Swillington MW |
Kurt Browning |
37 |
Swillington MW |
Kai Browning |
-8 |
Swillington MW |
Saul Conlon |
40 |
Swillington MW |
Jonny Langstaff |
33 |
Bramley WMC A |
Ian Longbottom |
40 |
Farsley Cons B |
Chris Stewart |
21 |
Harehills Labour |
Phil Myers |
31 |
South Leeds Cons B |
Adam Conlon |
33 |
Swillington MW |
Andrew Houlker |
-25 |
Harehills Liberal A |
Murray Przybyl |
-16 |
Morley WMC & Institute B |
Karl Boylan |
11 |
Swarcliffe WMC A |
James Maskill |
29 |
Bramley WMC B |
Tracey Adams |
60 |
Leeds Deaf Social |
Graham Marsden |
-2 |
Middleton Cons A |
Josh Brady |
7 |
Swarcliffe WMC C |
Josh Brady |
7 |
Swarcliffe WMC C |
Bernard Cox |
36 |
Beechwood WMC B |
Graham Clarehugh |
50 |
Beechwood WMC B |
Chris Hart |
-16 |
Morley WMC & Institute A |
Geoff Smith |
43 |
Bramley Band B |
Paul Melia |
34 |
Tinshill & Cookridge B |
Dean Honeywood |
17 |
Swarcliffe WMC B |
Gerry Garland |
46 |
Morley Cons A |
Jack Sharpe |
32 |
Northern SC B |
Duane Thorpe |
30 |
Northern SC C |
Glen Cooper |
26 |
Chapel Allerton B |
Darren Bell |
24 |
Harehills Labour |
Paul Nolan |
24 |
Swarcliffe WMC A |
Kristian Walder |
30 |
Garforth WMC A |
John Hall |
36 |
Swarcliffe WMC B |
Ricky Longbottom |
35 |
Farsley Cons B |
Michael Spencer |
30 |
Swarcliffe WMC C |
Simon Jackson |
-14 |
Horsforth Cons A |
Neil Sawyer |
33 |
South Leeds Cons A |
Simon Coyne |
27 |
South Leeds Cons A |
Mark Lomas |
41 |
Swarcliffe WMC A |
Scott Ward |
27 |
Tinshill & Cookridge A |
Richard Hayes |
21 |
Chapel Allerton A |
Lee Toulson |
13 |
Farsley Cons B |
Jamie Dawes |
-1 |
Farsley Cons B |
Stuart Walker |
60 |
Adel Memorial B |
Andy McDonald |
4 |
Adel Memorial B |
Bob Killoran |
6 |
Adel Memorial B |
Jason Braithwaite |
-13 |
Adel Memorial B |
Anthony Scarlett |
34 |
Adel Memorial B |
Peter Walker |
23 |
Crossgates Rec B |
Karl Briggs |
13 |
Crossgates Rec B |
Steve Tyas |
23 |
Crossgates Rec B |
Gary Martin |
45 |
Crossgates Rec B |
Steven Parlour |
10 |
Harehills WMC B |
Paul Whelan |
37 |
Crossgates Rec B |
Lee Barr |
-19 |
New Headingley A |
Anuj Sharma |
18 |
New Headingley A |
Neville Dillon |
25 |
New Headingley A |
Andy Mcnichol |
14 |
New Headingley A |
Paul Reilly |
27 |
New Headingley A |
Vince Roy |
36 |
Excelsior SC |
Nathan Silverwood |
15 |
Pudsey Liberal B |
Colin Burkett |
44 |
Swillington MW |
Daniel Wilson |
18 |
Swillington MW |
Brian Wescott |
30 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
John Wescott |
30 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Neil Wright |
7 |
East End Park A |
Sonny Sandhu |
-8 |
Adel Memorial A |
Peter Leathwood |
7 |
Northern SC B |
Ethan Robertson |
37 |
Bramley Band B |
Thomas Oates |
4 |
Rowland Road B |
Darren Barlow |
-6 |
U & L Wortley Liberal A |
Stewart Emmerson |
38 |
U & L Wortley Liberal A |
Graham Audus |
43 |
U & L Wortley Liberal A |
Gary Popple |
19 |
U & L Wortley Liberal A |
Elliot Watmough |
16 |
Tinshill & Cookridge A |
Josh Neale |
22 |
Tinshill & Cookridge A |
Nick Taylor |
35 |
Moor Allerton B |
Paul Burrill |
-11 |
Pudsey Liberal B |
Ray Richardson |
50 |
Swarcliffe WMC B |
James Wainright |
30 |
East End Park A |
Mark Sims |
16 |
Pudsey Liberal A |
Carl Birkin |
30 |
Pudsey Liberal A |
Mark Laycock |
33 |
Pudsey Liberal A |
Daniel Gothard |
40 |
Pudsey Liberal A |
Terry Sims |
40 |
Pudsey Liberal A |
Dean Webster |
48 |
Pudsey Liberal A |
Richard Pamment |
-30 |
Gildersome Cons B |
Richard Binns |
-49 |
Belle Isle WMC B |
Steven Hirst |
-8 |
Belle Isle WMC B |
Duncan Spence |
50 |
East End Park A |
Dave McCormack |
30 |
Main Line Soc B |
Lee Craven |
8 |
U & L Wortley Liberal A |
Gary Daniels |
20 |
Northern SC D |
Nathan Daniels |
15 |
Northern SC D |
Ryan Darby |
40 |
Northern SC D |
Paul Davies |
5 |
Harehills Liberal B |
Dave Lucas |
8 |
South Leeds Cons B |
Simon Scarlett |
48 |
Adel Memorial B |
Simon Cowlwell |
33 |
Main Line Soc B |
Chris Gaunt |
26 |
Northern SC D |
Jack Kearsley |
22 |
Tinshill & Cookridge B |
James Kearsley |
24 |
Tinshill & Cookridge B |
Lee Wilson |
40 |
Beechwood WMC B |
Kamil Lagogka |
60 |
Leeds Deaf Social |
Peter Wood |
40 |
Leeds Deaf Social |
Kevin Wolstenholme |
27 |
Harehills Liberal A |
Martin Rider |
16 |
Moor Allerton A |
Peter Whincup |
20 |
Horsforth Cons A |
David Graham |
-19 |
Horsforth Cons A |
Tony Hunt |
26 |
Middleton Cons A |
Carl Goss |
11 |
Barnbow Social B |
Dave Taylor |
3 |
Bramley WMC A |
Sean McLaughlin |
33 |
Beechwood WMC A |
Lee Taylor |
1 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Craig Leek |
29 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Shannon Metcalf |
17 |
Barnbow Social B |
Mark Pears |
9 |
Barnbow Social B |
Tony Griffin |
40 |
Barnbow Social B |
Nigel Turner |
35 |
Barnbow Social B |
James Pears |
-17 |
Barnbow Social B |
John Howlett |
51 |
Barnbow Social B |
Kevin Pears |
41 |
Barnbow Social B |
John Waterhouse |
51 |
Barnbow Social B |
Gavin Brown |
16 |
South Leeds Cons B |
Gavin Godfree |
-16 |
Excelsior SC |
Fred Smith |
38 |
Morley Cons A |
Tony Taylor |
35 |
Denison Hall A |
Gareth Rennison |
14 |
Harehills WMC B |
Matthew Cable |
60 |
Rowland Road B |
Charlie Boyle |
12 |
Main Line Soc A |
Christian White |
38 |
Chapel Allerton A |
Oliver Hudson |
33 |
Barnbow Social B |
Dan Powell |
34 |
Gildersome Cons C |
Chris Ineson |
27 |
Crossgates Rec C |
Graham Gaunt |
46 |
Crossgates Rec C |
Terry Hamill |
47 |
Crossgates Rec C |
Stuart Raimond |
42 |
Gildersome Cons A |
Jason Abbot |
9 |
Northern SC C |
Chris Savage |
41 |
Swarcliffe WMC A |
John Franklin |
47 |
New Headingley B |
Julian Keegan |
29 |
Gildersome Cons A |
Andy Hickman |
36 |
Crossgates Rec C |
Mike Lucey |
4 |
Tinshill & Cookridge C |
Andy Dilucia |
26 |
Main Line Soc C |
Lewis Gillen |
-41 |
Northern SC A |
Stephen Blower |
10 |
Edmund House A |
Josh Marsden |
30 |
New Middleton A |
Tim Davis |
7 |
Swillington MW |
Derek Barr |
28 |
New Headingley A |
Darren Daly |
43 |
Bramley Villagers A |
Mick Sawyor |
25 |
Pudsey Liberal A |
David Elmy |
1 |
Garforth WMC A |
Gary Cavanagh |
35 |
Edmund House A |
David Newton |
47 |
Crossgates Rec A |
Chris Ineson |
60 |
Leeds Deaf Social |
Luke Woodhead |
21 |
Excelsior SC |
Paul Mawson |
9 |
Harehills WMC B |
Tyrone Horsfall |
32 |
Main Line Soc B |
Dean Martin |
38 |
Corpus Christi |
Grenville Dobson |
47 |
Middleton Cons B |
Warren Dowgill |
35 |
Farsley Cons A |
Kieran Matthews |
36 |
Bramley Villagers A |
Tom Purves |
0 |
Chapel Allerton B |
Vladislav Gradinari |
-10 |
Northern SC A |
Paul Sigsworth |
38 |
Pudsey Liberal B |
Matthew Holgate |
32 |
Rothwell WMC |
Adam Tollerfield |
4 |
Northern SC A |
Scott Sigsworth |
36 |
South Leeds Cons A |
Robbie Atkinson |
40 |
Beechwood WMC B |
Andrew Hilliam |
52 |
Belle Isle WMC A |
Rhys Turner |
55 |
Bramley Band A |
Mark Battle |
-6 |
Bramley Villagers A |
Jack Newell |
40 |
Chapel Allerton A |
Karl Hemsley |
-1 |
Crossgates Rec C |
David Glossop |
60 |
Crossgates Rec C |
Darren Olbison |
40 |
Edmund House A |
Andrew Heseltine |
-2 |
Farsley Cons A |
Ethan Rawson |
40 |
Farsley Cons A |
Lee Dickinson |
6 |
Farsley Cons B |
John Kitchen |
7 |
Gildersome Cons A |
Ben Keedy |
40 |
Gildersome Cons B |
Paul Bedford |
41 |
Gildersome Cons B |
Stuart Gill |
33 |
Gildersome Cons B |
Chris Zavros |
16 |
Gildersome Cons B |
Lee Wilson |
50 |
Harehills Labour |
Darren Connelly |
13 |
Harehills Liberal B |
Fred Bird |
38 |
Harehills Liberal B |
Anthony Sumner |
-13 |
Harehills WMC A |
Alan Harding |
30 |
Harehills WMC A |
Roy Corbett |
23 |
Harehills WMC A |
Mick Jensen |
-6 |
Horsforth Cons A |
Ernell Rubain |
40 |
Leeds Deaf Social |
Martin Guest |
46 |
Main Line Soc B |
Chris Tolson |
-13 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Damien Gale |
-9 |
Middleton Cons B |
Steve Gale |
18 |
Middleton Cons B |
Nathan Bridger |
34 |
Moor Allerton B |
Ian Boardman |
40 |
Morley Cons A |
John Sweeney |
40 |
Morley Cons A |
Dave Cheung |
40 |
Morley Cons B |
Simon Frere |
33 |
Morley Cons B |
Thomas Hemsley |
40 |
Northern SC D |
Luke Mullen |
40 |
Rowland Road B |
Matthew McHale |
9 |
South Leeds Cons A |
James Hullah |
18 |
South Leeds Cons B |
Adrian Wager |
40 |
Swarcliffe WMC B |
Vince Lawton |
49 |
Tinshill & Cookridge A |
Anthony Dunhill |
13 |
Tinshill & Cookridge A |
Wayne Gledhill |
2 |
Tinshill & Cookridge B |
Martin Golden |
38 |
Tinshill & Cookridge B |
Damian Stones |
18 |
Corner House Club |
Darren Nichloson |
51 |
Corner House Club |
Jeff Durnell |
35 |
Corner House Club |
Jonathan Gath |
53 |
Corner House Club |
Alex Hanson |
49 |
Corner House Club |
Dave Lawlor |
50 |
Corner House Club |
Aiden Miller |
47 |
Bramley WMC D |
James Balmforth |
38 |
Bramley WMC D |
Jake Buskin |
40 |
Rowland Road C |
Danny Dean |
-20 |
Garforth WMC B |
James Collingwood |
10 |
Adel Memorial A |
Haydn Corbett |
0 |
Northern SC B |
Ryan McQuade |
17 |
Northern SC D |
Tim Scire |
30 |
Northern SC C |
Robson Fountain |
51 |
Bramley WMC D |
William Feeley |
60 |
Bramley WMC D |
Michael Gaughan |
-16 |
Rowland Road A |
Rob Drummond |
-1 |
Main Line Soc B |
Greg Taylor |
7 |
Horsforth Cons A |
Carl Harkin |
18 |
New Middleton A |
Steve Morley |
33 |
New Middleton A |
Dave Wilkinson |
38 |
Bramley Villagers B |
Alex Johnson |
47 |
Bramley Villagers B |
Mark Johnson |
45 |
Bramley Villagers B |
Rob Johnson |
21 |
Bramley Villagers B |
Michael Smith |
10 |
Bramley Villagers B |
Ken Smith |
24 |
Bramley Villagers B |
Darren Johnson |
18 |
Bramley Villagers B |
Pete Booth |
51 |
Bramley Villagers A |
Stewart Dobson |
25 |
Rothwell WMC |
Malcolm Timblin |
36 |
Belle Isle WMC D |
Chris Appleton |
40 |
Belle Isle WMC D |
Tony Fisher |
29 |
Garforth WMC B |
Ross Pattison |
34 |
Tinshill & Cookridge B |
James Gledhill |
40 |
Tinshill & Cookridge B |
Stewart Quinn |
13 |
Bramley WMC C |
Robert Kennally |
38 |
Bramley WMC C |
Craig Kennally |
51 |
Bramley WMC C |
Adam Winestein |
19 |
Bramley WMC C |
Steve Kemp |
36 |
Bramley WMC C |
Arron Kerfoot |
36 |
Bramley WMC C |
John Quinn |
40 |
Bramley WMC C |
Richard Bennett-Hirst |
13 |
Bramley WMC C |
Howard Auster |
40 |
Chapel Allerton A |
Malkinder Singh |
7 |
Moor Allerton A |
Chris Day |
56 |
Gildersome Cons C |
Joe Hampshaw |
42 |
Gildersome Cons C |
Liam Nicholson |
4 |
Bramley Band A |
Will Wainwright |
45 |
New Headingley B |
Conor Rush |
48 |
New Headingley B |
Simon Drury |
31 |
Pudsey Liberal A |
James Drury |
22 |
Pudsey Liberal A |
Matt Drury |
-18 |
Swillington MW |
Keiran Smith |
5 |
Swillington MW |
Neil Corker |
16 |
Morley Cons A |
Keiron Brady |
33 |
Swarcliffe WMC C |
Lee Brookes |
-22 |
Garforth WMC A |
Paul Talbot |
28 |
Harehills Labour |
Jordan Quinn |
26 |
Main Line Soc B |
Liam Hirst |
40 |
Excelsior SC |
James Pearson |
-19 |
Garforth WMC A |
Andy Conboy |
-8 |
Harehills Liberal A |
Andy Davis |
29 |
Garforth WMC A |
Ben Feeley |
54 |
Bramley WMC D |
Gary Grainger |
47 |
Crossgates Rec A |
Pete Brogan |
40 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Adam Kitchen |
59 |
Gildersome Cons A |
Jonathan Sutcliffe |
40 |
Leeds Deaf Social |
Simon Smith |
40 |
Beechwood WMC B |
Jake Payne |
34 |
Tinshill & Cookridge A |
Michael Leak |
41 |
Belle Isle WMC A |
Gary Hirst |
8 |
Main Line Soc B |
Ian Brotherstone |
29 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Darren Horner |
15 |
East End Park B |
Donald MacKay |
50 |
Bramley WMC D |
Wayne Barr |
30 |
Farsley Cons B |
Seth Chohan |
46 |
New Headingley B |
Rob Collinson |
39 |
South Leeds Cons A |
Neil Winston Fleming |
29 |
Northern SC B |
Andy Hawkhead |
17 |
Harehills WMC B |
Phil Baldwin |
23 |
South Leeds Cons A |
Wayne Olbison |
26 |
Edmund House A |
Sean Chapmen |
40 |
Morley Cons A |
Daniel Wilkins |
4 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Darren Hartley |
40 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Allan Brook |
14 |
Bramley WMC C |
Arran Cooper |
34 |
Harehills Labour |
Johnathan Bagley |
-56 |
Edmund House B |
Colin Skyes |
37 |
Beechwood WMC B |
Samuel Dobson |
40 |
New Headingley B |
Bob Akers |
18 |
Morley WMC & Institute A |
Ross Andrew |
20 |
Morley WMC & Institute B |
James Ball |
8 |
Edmund House B |
Rajan Sandhu |
40 |
Adel Memorial A |
Howard Mawson |
-25 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
Peter Brier |
50 |
U & L Wortley Liberal A |
Chris Taylor |
31 |
Adel Memorial B |
Paul Scholes |
26 |
Barnbow Social A |
Dom Stanworth |
34 |
Barnbow Social A |
Daniel Wood |
40 |
Barnbow Social A |
Mick Wood (jnr) |
17 |
Barnbow Social A |
Mick Wood (Snr) |
43 |
Barnbow Social A |
Mark Higgins |
45 |
Barnbow Social A |
Johnathan Wood |
33 |
Barnbow Social A |
Joe Linley |
40 |
Beechwood WMC A |
Dave Longthorn |
17 |
Beechwood WMC A |
Neil Barker |
48 |
Beechwood WMC A |
Gary Smith |
19 |
Beechwood WMC B |
George Barton |
29 |
Belle Isle WMC A |
Craig Hodges |
32 |
Belle Isle WMC A |
Graham Bluff |
27 |
Belle Isle WMC A |
Arron Hilliam |
36 |
Belle Isle WMC A |
David Summerfield |
6 |
Belle Isle WMC C |
Shane Waring |
30 |
Belle Isle WMC C |
David Waring |
39 |
Belle Isle WMC C |
Lee Smithson |
42 |
Belle Isle WMC C |
Luke Waring |
44 |
Belle Isle WMC C |
Terry Spence |
40 |
Belle Isle WMC C |
Antony Barker |
40 |
Belle Isle WMC C |
George Smeaton |
40 |
Belle Isle WMC B |
Mark King |
14 |
Bramley Band A |
John Cob |
20 |
Bramley Band A |
Daniel Booth |
11 |
Bramley Villagers B |
Lee Dimberline |
53 |
Bramley WMC D |
Adam Darbyshire |
40 |
Bramley WMC D |
Khalil Khans |
19 |
Bramley WMC D |
Bilal Ahmed |
40 |
Bramley WMC D |
Geoffrey McKreith |
10 |
Calverley Conservative Club |
Chris Brannan |
-1 |
Calverley Conservative Club |
Dan Lewis |
34 |
Corner House Club |
Roger Rowsby |
40 |
Corner House Club |
Scott Stainthorpe |
40 |
Corner House Club |
Dave Nichols |
40 |
Corner House Club |
Jamie Turnbull |
40 |
Corpus Christi |
Bob Patterson |
-19 |
Crossgates Rec A |
Gary Calter |
0 |
Crossgates Rec A |
Chris Hudson |
28 |
Crossgates Rec A |
Dennis Palmer |
53 |
Crossgates Rec A |
Jason Hudson |
17 |
Crossgates Rec A |
Graham Pearce |
57 |
Crossgates Rec A |
Tony Noad |
40 |
Crossgates Rec B |
Edward Leung |
45 |
Crossgates Rec C |
Jonathan Jim |
40 |
Crossgates Rec C |
Tony Barker |
1 |
Denison Hall A |
Brian Hussey |
25 |
Denison Hall A |
Dave Tiffany |
40 |
Denison Hall A |
Lee Morley |
31 |
Denison Hall A |
Josh Becic |
17 |
Denison Hall B |
Delon Spencer |
17 |
East End Park B |
Peter Hill |
27 |
Garforth WMC A |
Daniel Boyes |
-22 |
Gildersome Cons A |
Dave Boyes |
-6 |
Gildersome Cons A |
John Harrison |
53 |
Gildersome Cons C |
Bailey Davies |
40 |
Gildersome Cons C |
Richard Newsome |
40 |
Gildersome Cons C |
Adam Rennison |
-11 |
Harehills WMC B |
Luke Campey |
-28 |
Harehills WMC B |
Malcolm Bilclough |
-46 |
Horsforth Cons B |
Liam Thewlis |
-38 |
Horsforth Cons B |
Barry Frankland |
-36 |
Horsforth Cons B |
Anthony Bokor |
3 |
Horsforth Cons B |
Tim Smith |
22 |
Horsforth Cons B |
Phil Dean |
20 |
Horsforth Cons B |
Matthew Butler |
42 |
Horsforth Cons B |
Howard Geary |
5 |
Horsforth Cons B |
Craig Smith |
-5 |
Leeds Anglers A |
Christopher Hancock |
7 |
Leeds Anglers A |
Michael Casserley |
60 |
Leeds Anglers A |
Martin Hargrave |
48 |
Leeds Anglers A |
Luke Bough |
40 |
Leeds Deaf Social |
Geordie Priestley |
40 |
Main Line Soc A |
Gareth Green |
-45 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Peter Hamilton |
-11 |
Calverley Conservative Club |
Connar Moran |
9 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Simon Walder |
33 |
Middleton Cons B |
Thomas Wealthy |
-13 |
Moor Allerton A |
Steve Loughney |
29 |
Morley Cons B |
Darren Rogers |
-5 |
Morley WMC & Institute A |
Ben Thornton |
37 |
New Headingley A |
Tim Mortimer |
28 |
New Middleton B |
George Morley |
40 |
New Middleton B |
Vinny Rodgers |
50 |
New Middleton B |
Kian Doherty |
40 |
New Middleton B |
Chris Clarke |
40 |
New Middleton B |
Ian Flockhart |
53 |
New Middleton B |
Josh Macdonald |
40 |
New Middleton B |
Owen Flockhart |
45 |
New Middleton B |
Herbie Young |
30 |
Northern SC C |
Matty Foster |
30 |
Pudsey Liberal B |
Carl Moore |
11 |
Rowland Road B |
Winston David |
12 |
Harehills WMC B |
Lee Hill |
6 |
Swarcliffe WMC A |
Lee Brayshaw |
-13 |
Swarcliffe WMC A |
Paul Hague |
23 |
Swarcliffe WMC A |
Rhys Davis |
35 |
Swillington MW |
Rob Lawrence |
31 |
Tinshill & Cookridge A |
Danny Gill |
35 |
U & L Wortley Liberal A |
Matthew Dalby |
3 |
Harehills Liberal B |
Jamie Hatton |
4 |
Harehills Liberal B |
Chester Dyson-Dalby |
47 |
Harehills Liberal B |
Ian Goodhall |
30 |
Harehills Liberal B |
James Webster |
45 |
Pudsey Liberal A |
Damien Parrish |
12 |
Bramley WMC A |
Phil Osgerby |
35 |
Swarcliffe WMC B |
Aaron Cooney |
40 |
East End Park A |
Tony Worsnop |
33 |
Tinshill & Cookridge A |
Steven Ineson |
34 |
New Middleton A |
Harry Chana |
30 |
Adel Memorial B |
Darren Senor |
40 |
Crossgates Rec A |
Peter Young |
40 |
Crossgates Rec A |
Ben Spencer |
40 |
Crossgates Rec A |
Lewis Townend |
40 |
Bramley Villagers A |
Rob Clark |
7 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Mark Slater |
-28 |
Calverley Conservative Club |
Jason Murgatroyd |
-5 |
Calverley Conservative Club |
Dave Mackintyre |
20 |
Calverley Conservative Club |
Simon Dixon |
60 |
Leeds Deaf Social |
Neil Little |
9 |
Northern SC B |
Scott Clayforth |
3 |
Tinshill & Cookridge A |
Les Cartman |
35 |
New Headingley A |
Matthew Jones |
40 |
New Headingley A |
Des Coleman |
30 |
Belle Isle WMC D |
Sean Hinchcliffe |
40 |
Belle Isle WMC D |
Aaron Drummond |
19 |
Northern SC D |
Mark Smith |
38 |
Barnbow Social A |
Dennis Smith |
32 |
Corpus Christi |
Paul King |
43 |
Main Line Soc B |
Daniel Smith |
46 |
Tinshill & Cookridge B |
Jake Bell |
-3 |
Harehills Labour |
Giles Stocks |
34 |
New Headingley B |
Tony Massey |
-33 |
Northern SC C |
Harpreet Singh |
5 |
Northern SC C |
John Singh |
30 |
Moor Allerton A |
Phil Bell |
30 |
Moor Allerton A |
Gavin Griffin |
13 |
South Leeds Cons A |
Chris Bateson |
1 |
Barnbow Social A |
Charlie Smith |
17 |
Northern SC A |
James Hawksworth Jnr |
28 |
Harehills Liberal B |
John Rickell |
26 |
Harehills Liberal B |
John Rickell |
26 |
Harehills Liberal B |
Dylan Kemp |
-7 |
Northern SC D |
Leoh Khai Ken |
40 |
Belle Isle WMC C |
Paul Hallos |
35 |
Belle Isle WMC C |
Jordan Wikinson |
-6 |
Crossgates Rec C |
Chris Ruff |
48 |
East End Park B |
Mark Commens |
48 |
Harehills WMC B |
Paul Kirk |
9 |
Rothwell WMC |
Terry Blackburn |
41 |
Denison Hall A |
Dave Smith |
30 |
Farsley Cons A |
Dave Smith |
30 |
Farsley Cons A |
Andy Brooke |
35 |
Excelsior SC |
Tom Corbett |
40 |
Morley Cons A |
Chris Howarth |
43 |
Gildersome Cons C |
Rob Holt |
30 |
Morley Cons B |
Luke Cruse |
28 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
James Bieby |
40 |
Menstone Members Bar & Snooker Club A |
James Wood |
40 |
Barnbow Social B |
Dave Riley |
40 |
Barnbow Social B |
Lee Hart |
19 |
Bramley Band A |
Kurtis Walker |
18 |
Harehills Labour |
Alan Kitchen |
40 |
Gildersome Cons A |
Ben Abel |
28 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Ashley Thompson |
28 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Frankie Brown |
40 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Daniel Waite |
-2 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Kamran Mann |
44 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Matthew Jackson |
40 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Paul Waite |
35 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Gavin Binns |
16 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Valance Hudson |
33 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Lee Hallam |
25 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Tom Day |
40 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Luke Waite |
42 |
Hunslet Carr Sports & Social |
David Knowles |
32 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Wilson Hardy |
9 |
Bramley Band B |
Jimmy Earle |
35 |
Bramley Band B |
Ben Weston |
33 |
Main Line Soc A |
Peter Lines |
-60 |
Northern SC A |
Aidan Holroyd |
15 |
Calverley Conservative Club |
Alan Austin |
15 |
Calverley Conservative Club |
Andy Holroyd |
30 |
Calverley Conservative Club |
Adam Gregory |
34 |
New Headingley B |
Cala Gill |
50 |
Gildersome Cons B |
Dan Ashworth |
19 |
Horsforth Cons B |
Paul Gannon |
10 |
Belle Isle WMC D |
Matt Yeadon |
0 |
Calverley Conservative Club |
Mark Abbey |
30 |
Calverley Conservative Club |
Andy Booth |
18 |
Rothwell WMC |
Matthew Samples |
-5 |
Gildersome Cons B |
Naveed Sabir |
36 |
Bramley WMC D |
Umar Amjad |
40 |
Moor Allerton A |
Dave Stobbs |
40 |
Main Line Soc B |
Jon Cassere |
40 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Arron High |
43 |
Beechwood WMC B |
Sean Norton |
40 |
Gildersome Cons C |
Matt Egan |
40 |
Gildersome Cons C |
Nathan Brown |
21 |
Horsforth Cons B |
Graham Hartley |
48 |
Crossgates Rec B |
Shab Ditta |
-13 |
Corner House Club |
Anthony Green |
-30 |
Menstone Members Bar & Snooker Club B |
Brian Pickles |
40 |
Morley Cons A |
Andy Rowe |
30 |
Moor Allerton B |
John Bywater |
41 |
Morley WMC & Institute B |
Bob Lehan |
47 |
Morley WMC & Institute B |
Eddie Marshall |
40 |
Crossgates Rec B |
Dale Jones |
25 |
Northern SC A |
Josh Gomersal |
54 |
Swarcliffe WMC B |
Walter Daniel |
41 |
Northern SC C |
Curtis Brown |
40 |
Horsforth Cons B |
Leo Chu |
30 |
Chapel Allerton A |
Jacob Osbourne |
40 |
Belle Isle WMC C |
Richard Underwood |
40 |
Corner House Club |
Gordon Bell |
40 |
Gildersome Cons C |
Simon Robertson |
40 |
Bramley Band B |
Lucas Ducker |
-10 |
Crossgates Rec B |
Dave Booth |
27 |
Rothwell WMC |
James Manojovic |
20 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Kyle Lazenby |
30 |
Pudsey Liberal B |
Jordan Truelove |
0 |
Northern SC B |
Jack Marshall |
40 |
Tinshill & Cookridge A |
Jake Whittaker |
40 |
Tinshill & Cookridge A |
Brian Marshall |
48 |
Gildersome Cons A |
Emma Coyne |
47 |
South Leeds Cons A |
Eric Walter |
46 |
Belle Isle WMC D |
Josh Cockcroft |
40 |
New Middleton B |
Ben Mitchell |
40 |
Hunslet Carr Sports & Social |
Steve Korpet |
25 |
Bramley WMC B |
Craig Myers |
30 |
Northern SC D |