Teams

Search Teams:

Team Division Captain Play Night
Crossgates Rec B Division D Jason Hudson Wednesday
Leeds Anglers A Division E Neil Anderson Wednesday
Moor Allerton A Division E Hardeep Sur Wednesday
Belle Isle WMC A Division E Mark Loughlan Wednesday
Harehills Labour B Division F Kamran Mann Wednesday
U & L Wortley Liberal B Division F Lee Craven Wednesday
Bramley Villagers C Division F Darren Johnson Wednesday
Morley Cons A Division F Dave Worthington Wednesday
Beechwood WMC B Division F David Scarlett Wednesday
Rowland Road B Division E Dave Millward Wednesday
Middleton Cons B Division D Richard Aspin Wednesday
Gildersome Cons C Division E Joe Hampshaw Thursday
Chapel Allerton B Division E Jon O'Leary Wednesday
South Leeds Cons B Division D Shaun Brennan Wednesday
Garforth WMC A Division C Tony Fisher Wednesday
Denison Hall B Division E Terry Blackburn Wednesday
Harehills WMC B Division D Michael Calvert Wednesday
East End Park A Division E Neil Wright Wednesday
Barnbow Soc B Division E John Howlett Wednesday
Tinshill & Cridge C Division E Jack Kearsley Thursday
New Headingley B Division F Mark Sullivan Wednesday
Bramley Band A Division E David Wright Wednesday
Belle Isle WMC C Division E Ken Symons Thursday
Crossgates WMC B Division F John Daniel Wednesday
Hunslet Carr Division F Thomas Oates Wednesday
Pudsey Liberal B Division F Charlie Noon Wednesday
Oakwood Parochial & Home Guard Snooker Club Division G Tim Lintott Wednesday
Leeds Deaf Social Division G Peter O'Connell Wednesday
Rowland Road D Division G Dene Stockton Snr Thursday
Guisley Factory Workers Club B Division G Lee Taylor Wednesday
Harehills Liberal B Division G Craig Molnar Wednesday
The Holbeck Division C Matthew Cable Wednesday
Horsforth Cons A Division D Mark Ball Wednesday
Horsforth Cons B Division G Lewis Walsh Wednesday
Moor Allerton B Division G Russell Stancliffe Wednesday
Guisley Factory Workers Club A Division G Andy Blamire Wednesday
Pudsey Liberal A Division G Mark Sims Wednesday
Belle Isle WMC D Division E Joe Crossthwaite Thursday
Leeds Anglers B Division F Malcolm Timblin Wednesday
Morley Cons B Division F Ian Sharp Wednesday
Chapel Allerton A Division G Malcolm Robertshaw Wednesday
Swarcliffe WMC B Division G Graham Hackett Wednesday
LPSA B Division G Andy Dilucia Wednesday
Northern SC D Division G Dale Selby Thursday
East Leeds SC Division F Austin O'Boyle Wednesday
New Wortley Labour B Division F Tyrone Horsfall Wednesday
Bruntcliffe WMC Division B Michael Sunderland Wednesday
Barnbow Soc A Division D Robert Friend Wednesday
Swarcliffe WMC A Division A Lee Hill Wednesday
U & L Wortley Liberal A Division B Graham Audus Wednesday
Rowland Road A Division C Martin Hughes Wednesday
Northern SC A Division B Gordon Lam Wednesday
Bramley WMC B Division B Brian Wolstenhulme Wednesday
Bramley Band B Division B Paul Metcalf Wednesday
Queenswood Soc Division A Steve Raine Wednesday
Main Line Soc Division B Lee Atkinson Wednesday
East End Park B Division A Steve McArdle Wednesday
Tinshill & Cridge A Division A Mick McMillan Wednesday
Northern SC C Division A Rob Berry Thursday
Gildersome Cons A Division B Julian Keegan Wednesday
Excelsior SC B Division A Steve Brady Wednesday
New Wortley Labour A Division A Dave McCormack Wednesday
Harehills WMC A Division A Ian O'Brien Wednesday
Middleton Cons A Division A Vinny Parkin Wednesday
Belle Isle WMC B Division A Tony Fell Wednesday
Rothwell WMC Division A Ian Rayner Wednesday
Morley WMC & Institute A Division B Andy Taffinder Wednesday
Excelsior SC A Division A Tom Doherty Wednesday
Bramley WMC A Division A Andy Farrally Wednesday
Garforth WMC B Division A David Elmy Wednesday
LPSA A Division B Andy Mitchell Wednesday
Gildersome Cons B Division B Simon Hampshaw Wednesday
Tinshill & Cridge B Division B Rob Howells Wednesday
Edmund House B Division C Stephen Broadhead Wednesday
Northern SC B Division D Taz Mahmood Wednesday
Morley WMC & Institute B Division D Garry Payne Wednesday
Harehills Labour A Division C Graham Cole Wednesday
Swarcliffe WMC C Division D Simon Hindley Thursday
Northern SC E Division C Phil Buckle Wednesday
Denison Hall A Division D Mick Allen Wednesday
Harehills Liberal A Division D John Davison Wednesday
Swillington MW Division D Matt Drury Wednesday
Bramley WMC C Division C Robert Kennally Thursday
Farsley Cons Division C Jack Firth Wednesday
Edmund House A Division C Alex Croll Wednesday
Crossgates Rec A Division B Graham Pearce Wednesday
Adel Memorial Division C Alan Sowden Wednesday
Bramley Villagers A Division B Mark Battle Wednesday
New Moorside Division C Neville Dillon Wednesday
Crossgates WMC A Division D Daniel Wood Wednesday
Beechwood WMC A Division C Dave Longthorn Wednesday
Corpus Christi Division B Mick Done Wednesday
Tinshill & Cridge D Division C Jonny Booth Thursday
Hawksworth Cons Division C Stuart Walker Wednesday
South Leeds Cons A Division E Neil Sawyer Wednesday

Related Pages...

Advertise With The LBSO...